GameOn.cz : ty nejlepší super online hry zdarma!

GameOn na Facebooku


nej online hry, hraní na internetu, hra, zábava Nej online hry

online hry Online hry

Odkazy

O webu GameOn.cz a taky trochu o hrách a hraní...

Hra je svobodné jednání či zaměstnání, které v rámci určitého jasně vymezeného času a prostoru, které se koná podle svobodně přijatých, ale přitom bezpodmínečně závazných pravidel, má svůj cíl samo v sobě a nese sebou pocit napětí a radosti a zároveň vědomí odlišnosti od všedního života.

Hra provází lidstvo od samotných jeho počátků. Stejně je to i s každým jednotlivým člověkem, již od dětství si hraje. Hrou se učí, baví se, relaxuje, hra ve stylu simulátoru slouží k nácviku různých nutných a potřebných návyků pro práci (letové simulátory pro piloty, trenažéry), někomu mohou sloužit jako náhražka pro uspokojení jeho nesplněných životních přání (létání, automobilové a motocyklové závodění), vybití přebytečné energie a nadbytečného adrenalinu, a nikoli nakonec i k výdělečné činnosti – získávání finančních prostředků (golf, tenis, fotbal).

Motto jednoho pěkného českého filmu – kdo si hraje, nezlobí – dosti přesně vyjadřuje i naše motivace pro otevření tohoto nového serveru -webu, kde byste mohli a měli nalézt nové online flash hry, vyzkoušet si hraní online a případně si i stáhnout nějakou online hru do svého počítače.

Mnoho prvků, které se uplatňují při hrách, se dá použít i v reálném životě. Ono to vlastně ani jinak nejde. Při hraní her se mohou zkoušet nové věci, postupy a fígle, které v praktickém – skutečném životě nelze vůbec, nebo jen stěží uplatnit. „Vždyť je to jen hra“, a to je dobře, kdo si tento přístup a chápání hry zachová, tomu případná prohra až zas tak nevadí, a dokonce již ani v tom opravdovém životě. Prostě naučí se vyhrávat i prohrávat, aniž by to zanechalo škody na jeho (psychickém) zdraví.

Online hra má proti životu i další výhodu – hráč většinou okamžitě během hry nebo ihned po ní ví, jak dopadl: vyhrál, prohrál, remizoval? Splnil úkoly a podmínky? V případě některých her má hned i srovnání s ostatními, může si své výkony a výsledky porovnat s ostatními účastníky a hráči. Možná tento prvek drží i ty „starší“ hráče u hraní i v „dospělém“ věku. Nemusí se, jak to někdy – často - v životě bývá, čekat, někdy dosti dlouhou dobu na výsledky našeho snažení. Ale ten, komu hraní v rozumné míře a bez ztrát a hlavně zanedbání ostatních životních hodnot ( rodina, zdraví, peníze ) vydrží, ten nikdy bez ohledu na svůj skutečný věk opravdu nezestárne.

Online hry na internetu jsou na něm také hrány od jeho počátků. Zpočátku se jednalo jen o nenáročné hry, které se daly provozovat i na samostatných počítačích (vzpomeňme například Minesweeper, Solitaire a podobně), ale poté dostaly i svou internetovou podobu.

Zvláštním případem jsou online hry v Adobe Flash, u kterých jsou do webových stránek vloženy aktivní prvky – tyto hry se tak ovládají pomocí webového prohlížeče, avšak vyžadují nainstalovanou podporu výše uvedených prostředí ( ta je však dostupná na drtivé většině počítačů ). Mnoho FLASH online her však nepodporuje žádnou hru více hráčů a nijak nevyužívá možnosti komunikace prostřednictvím internetu, s online hrami mají společný jen způsob přístupu prostřednictvím webového prohlížeče.

-->
Náhodný vtip před hraním

Jdou dva policajti po Václaváku a kdy tak přijdou ke koni, tak si všimnou hovna na podstavci. " Panebože, to tak přece nemůžeme nechat, s tím se musí něco udělat." A tak ten jeden sundá brigadýrku a milé lejno přikreje. O pár minut pozdějc se kolem potácejí dva "připravení " houmlesáci. " Hele vole, policajtská čepice.." Ten druhéj ji zvedne: "I s mozkem!"

Přihlášení

Nejhranější online hry

Doporučjeme:

Poker hra zdarma Poker Star.net

Pokud se nudíte, doporučuji si zahrát GoodGame Empire, nebo Big Farm.

Přečtěte si:

TOP sbírka super her
Copyright © 2007 - 2024 GameOn.cz - Super online hry

| monsterhigh hry | Superhry zdarma


Odkazy: