GameOn.cz : ty nejlepší super online hry zdarma!

GameOn na Facebooku


nej online hry, hraní na internetu, hra, zábava Nej online hry

online hry Online hry

Odkazy

O webu GameOn.cz a taky trochu o hrách a hraní...

Hra je svobodné jednání či zaměstnání, které v rámci určitého jasně vymezeného času a prostoru, které se koná podle svobodně přijatých, ale přitom bezpodmínečně závazných pravidel, má svůj cíl samo v sobě a nese sebou pocit napětí a radosti a zároveň vědomí odlišnosti od všedního života.

Hra provází lidstvo od samotných jeho počátků. Stejně je to i s každým jednotlivým člověkem, již od dětství si hraje. Hrou se učí, baví se, relaxuje, hra ve stylu simulátoru slouží k nácviku různých nutných a potřebných návyků pro práci (letové simulátory pro piloty, trenažéry), někomu mohou sloužit jako náhražka pro uspokojení jeho nesplněných životních přání (létání, automobilové a motocyklové závodění), vybití přebytečné energie a nadbytečného adrenalinu, a nikoli nakonec i k výdělečné činnosti – získávání finančních prostředků (golf, tenis, fotbal).

Motto jednoho pěkného českého filmu – kdo si hraje, nezlobí – dosti přesně vyjadřuje i naše motivace pro otevření tohoto nového serveru -webu, kde byste mohli a měli nalézt nové online flash hry, vyzkoušet si hraní online a případně si i stáhnout nějakou online hru do svého počítače.

Mnoho prvků, které se uplatňují při hrách, se dá použít i v reálném životě. Ono to vlastně ani jinak nejde. Při hraní her se mohou zkoušet nové věci, postupy a fígle, které v praktickém – skutečném životě nelze vůbec, nebo jen stěží uplatnit. „Vždyť je to jen hra“, a to je dobře, kdo si tento přístup a chápání hry zachová, tomu případná prohra až zas tak nevadí, a dokonce již ani v tom opravdovém životě. Prostě naučí se vyhrávat i prohrávat, aniž by to zanechalo škody na jeho (psychickém) zdraví.

Online hra má proti životu i další výhodu – hráč většinou okamžitě během hry nebo ihned po ní ví, jak dopadl: vyhrál, prohrál, remizoval? Splnil úkoly a podmínky? V případě některých her má hned i srovnání s ostatními, může si své výkony a výsledky porovnat s ostatními účastníky a hráči. Možná tento prvek drží i ty „starší“ hráče u hraní i v „dospělém“ věku. Nemusí se, jak to někdy – často - v životě bývá, čekat, někdy dosti dlouhou dobu na výsledky našeho snažení. Ale ten, komu hraní v rozumné míře a bez ztrát a hlavně zanedbání ostatních životních hodnot ( rodina, zdraví, peníze ) vydrží, ten nikdy bez ohledu na svůj skutečný věk opravdu nezestárne.

Online hry na internetu jsou na něm také hrány od jeho počátků. Zpočátku se jednalo jen o nenáročné hry, které se daly provozovat i na samostatných počítačích (vzpomeňme například Minesweeper, Solitaire a podobně), ale poté dostaly i svou internetovou podobu.

Zvláštním případem jsou online hry v Adobe Flash, u kterých jsou do webových stránek vloženy aktivní prvky – tyto hry se tak ovládají pomocí webového prohlížeče, avšak vyžadují nainstalovanou podporu výše uvedených prostředí ( ta je však dostupná na drtivé většině počítačů ). Mnoho FLASH online her však nepodporuje žádnou hru více hráčů a nijak nevyužívá možnosti komunikace prostřednictvím internetu, s online hrami mají společný jen způsob přístupu prostřednictvím webového prohlížeče.

-->
Náhodný vtip před hraním

"Jean, pamatujete, jak jsme byli pred triceti lety v Africe?"
"Lituji sire, ale to byl ješte muj predchudce."
"Ale ne, Jean, byl jste to urcite vy. Vzpomente si preci, jak vás tam pak sežral ten lev!"

Přihlášení

Nejhranější online hry

Doporučjeme:

Poker hra zdarma Poker Star.net

Pokud se nudíte, doporučuji si zahrát GoodGame Empire, nebo Big Farm.

Přečtěte si:

TOP sbírka super her

Pluginy

flash player Shockwave player
Copyright © 2007 - 2019 GameOn.cz - Super online hry

| monsterhigh hry | Superhry zdarma


Odkazy: